MAGIC GLIDE + SEDÁK

Magic Glide je náš najpredávanejší športový SUP board, ktorý je ideálny pre jazdenie na riekach, jazerách a malých vlnách. Táto verzia Vám ponúkae sedačku, ktorú ľahko upevníte, takže SUPko môžete využívať ako kajak.

€479
Na dotaz

K dispozícii v 4 farbách: biela, modrá, oranžová a zelená. Jednoduchý na učenie sa a bežné použitie – doska je mega stabilná, extra hrubá 6 \"/ 15cm (neláme sa takže pádlujete so suchými nohami), ľahká a cenovo dostupná. Vďaka svojmu tvaru sleduje trajektóriu v priamom smere a každý záber pádlom sa mení na rýchlosť. Jednoduché nafúknutie pomocou dvojčinnej pumpy a prenosný vďaka perfektnému batohu.

Pre koho je vhodný? Vodákov od 40 do 140 kg. Pre mužov a ženy vďaka perfektnému rozmeru. 
Nosnosť až 300 kg, dostatočná nosnosť aj pre viac ľudí SUP je veľmi ľahký na učenie sa Vďaka všestrannému tvaru vhodný na jazerá, vlny a rieky.
Možnosť použitia ako kajak – domontovanie sedadla (prstence sú predinštalované). 
Veľký palubná plocha na odkladanie batožiny, bungee laná, klipsňa na nožný popruh, polstrovaná transportná rukoväť. Robustné klzné plutvy (vymeniteľné) + 2 fixné polyuretánové bočné plutvy. 
Ľahká a tuhá, konštruovaná v dvoch vrstvách Heavy Duty. 
Navrhnuté vo Švajčiarsku. 

Aký je rozdiel v porovnaní s lacnejšími značkami? Dosky FIT OCEAN majú silnejšiu štruktúru, ktorá ich robí robustnejšími a tuhšími, čo zvyšuje stabilitu a rýchlosť. A FIT OCEAN je vybavený dvojčinnou pumpu a skutočným batohom namiesto skladacieho vrecka. SUP board je vrátane dvojčinnej pumpy, (nafúknite 2 x rýchlejšie a ľahšie), XL batohu, plutvy, manuálom na údržbu.

Kód Kód: 77
Meno značky: Fitocean
Kategória: SUP
Záruka: 2 roky